ANA SAYFA
MÖNÜ
ULAŞIM
HAKKIMIZDA
FOTO GALERİ
REZERVASYON


Hakkımızda :
        Birkaç deli yüreğin bir araya gelerek kurduğu bir hayaldik önceleri. En güzel düşlerle süsledik bu hayalimizi bazen, bazense hiç uyumadan sabahları yaptık bu umut dolu düşlerle. Uzun bir yoldu bu çıkacağımız; ama öylesine hazırdı ki yüreklerimiz buna, kararlıydık.

        2000 yılının başlarında ilk adımlarımızı attık. Öncelikle aklımızda olan doğanın içinde olmaktı; nefes almak ve konuklarımıza güzel lezzetler sunabilmek için. Bu düşüncelerle 5000m2 bir alan üzerine tesisimizin inşaasına başladık. Her geçen gün
yüreğimizle şekillendirdik. Hayalimiz gerçeğe dönüşmüştü artık. Sizlerle buluşacağımız gün yaklaştıkça heyecanımız daha da artıyordu. Ve nihayet sıcak bir temmuz günü sizlerle buluştuk. Amacımız eşsiz bir lezzeti, mükemmel bir ortamda, titiz ve hijyenik bir şekilde konuklarımıza sunabilmekti. Ve bu prensiplerden hiç vazgeçmeyerek yolumuza devam ettik. Tesisimizi ailenizle çok güzel vakit geçirebileceğiniz ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir mekan haline getirdik. Deneyimli ve özverili personelimiz ile gülen yüzleri görmek bizim için büyük bir mutluluk oldu.


        Aradan geçen 9 yıllık zamanda durmadık, sürekli iyileştirmeye yönelik çalışmalarımızla, çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Ve bundan sonra da siz değerli konuklarımızdan aldığımız destekle yeni projelerimizi hayata geçirerek, size en güzel hizmeti vermeye devam edeceğiz.

        Konuklarımız ve biz büyük bir aileyiz...

Yayla Et&Mangal       


ANA SAYFA | MÖNÜ | ULAŞIM | HAKKIMIZDA | FOTO GALERİ | REZERVASYON